...

By Ada testuje - maja 19, 2017

Witajcie moi drodzy.
Od wielu dni dręczą mnie dylematy odnośnie bloga, czy może za dużo na nim jest? Może nie takie treści? Mało interesujący. Czy zacząć od nowa? Jak połączyć i rozdzielić zarazem blog z fanpage.Może zwyczajnie się do tego nie nadaje? Wiem jedno, mimo wszystko nie przestanę pisać. Sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję i nie chcę tego sobie odbierać. Chciałabym Was moi kochani prosić o opinię, szczerą, bez mydlenia oczu. Czy widać mój wysiłek i wkład ( nie 100% z powodu matury) i zaangażowanie. Zmotywuje mnie to do jeszcze większego wysiłku nad wyglądem i treścią bloga. Dziękuje za wyrozumiałość...

 • Share:

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 1. Popracuj nad błędami ortograficznymi. Czcionka ok, Wygląd bloga też niezły. Przede wszystkim jeśli coś robisz to rób to z pasją i w miarę regularnie. Jeśli na coś nie masz ochoty, to nie pisz. Czytelnicy wyczują, że robisz coś z musu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo na blogu liczy się także treść, nie tylko zdjęcia. Napisz coś na temat nagród, miejscowości. Nie tylko zdjęcia, chyba, że to fotoblog ( jednak wtedy popracuj nad kompozycją, światłem itp.

   Usuń
 2. Robię to z pasją, dlatego nie zamierzam z tym kończyć, pojawią się opisy na pewno i lepsze zdjęcia. Bardzo dziękuję za szczerość. Oby więcej takich osób

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, popracuj nad wyglądem. Obierz sobie tematykę, o której chcesz pisać. Wydaje mi się, że fanpage powinien być uzupełnieniem działalności na blogu. Pisz regularnie i szczerze na blogu- a fanpage sam się rozwinie :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)